Mermerit İstanbul Referanslarımız

Mermerit İstanbul firmamızı ile bizleri gururlandıran maddi manevi desteklerini esirgemeyen bütün müşterilerimize teşekkür ederiz.

İstanbul da yaptığımız çalışmalarımızda bizlere referans olan şahıs ve firmalar şöyle olmaktadır.

Hayır Lokması İstanbul

Hayır Lokması konusunda uzman ve prensipli çalışmalarıyla ün kazanmış firmalar arasında olan Burhan TURUNÇ ve personel arkadaşlara teşekkür ederiz. Hayır lokması İstanbul ilçesinde en iyi lokma markası olmaya devam ediyor

Semazen Ekibi

Semazen ekibi organizasyonu konusunda ileri derecede kendini geliştirmiş olan bu firmaya en iyi semazen ekibi kiralama hizmeti vermektedir. Sema semazen Organizasyon ekibine ve işletme sahibine mermerit İstanbul firmamıza verdiği destekten dolayı teşekkür ederiz.

Fasıl Ekibi

Fasıl ekibi kiralama organizasyonu ile İstanbul da en iyi marka olan PRO ORGANİZASYON çalışanlarına ve firma sahibine Mermerit İstanbul olarak teşekkürü bir borç biliriz . PRO ORGANİZASYON yaptığı fasıl ekibi müzik grubu organizasyonlarında başarıların devamını dileriz.

Fasıl Grubu

Fasıl grubu deyince akla gelen ve en iyilerden biri olan uzman organizasyon da bizlere desteklerini esirgemeden arkamızda duran kıymetli personel ve şahıslara teşekkür ederiz. Mermerit İstanbul olarak İstanbul da bizlere referans olabilecek firmaları eklemeye devam edeceğiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*